פלג ריהוט משרדי

עמדות טלמרקטינגמציג 1 עד 14 מתוך 14 (1 עמודים)

עמדות טלמרקטינג: נוחות ויעילות
עמדות טלמרקטינג מהוות מקום בו מתקיימת פגישת מכירה בין הלקוח לבין איש המכירות, כאשר איש המכירות לא מגיע לביתו של הלקוח. בעת התאמת עמדות טלמרקטינג חשוב להקפיד על נוחות והתאמת העמדות לעובדים. עמדות נוחות יתרמו ליעילות העבודה של צוות העובדים.

מחיצות למשרד: חלוקה לאזורים נפרדים
חלל למשרד יכול להיות יעיל כאשר הוא מחולק לאזורים נפרדים. מחיצות למשרד יוצרות הפרדה בין החללים השונים המאפשרים לעובדים לבצע פעילויות שונות מבלי להפריע אחד לשנייה.
רוב המשרדים כיום בנויים בשיטת החלל הפתוח, כאשר עמדות העבודה מופרדות באמצעות מחיצות. מחיצות מאפשרות לקבוע את האווירה של המשרד. כיום ניתן למצוא מחיצות בצבעים וחומרים שונים, כך ניתן לעצב בקלות את מקום העבודה בהתאם לרצונות המנהלים.

מחיצות אקוסטיות: יצירת תחושה של משרד
מחיצות אקוסטיות הן מחיצות המאפשרות ליצור הפרדה של משרדים במקומות עבודה בהם יש צוות עובדים גדול למשל, חברות המעניקות שירותי מכירות, חברות סלולאריות, או מפעלים שונים בהם אין לכל אחד מהעובדים משרד משלו, היות ואי אפשר לבנות משרד לכל צוות העובדים, אבל באמצעות מחיצות אקוסטיות ניתן ליצור תחושה של משרד. 
לסיכום, עיצוב משרד באמצעות פריטי ריהוט משרדי שונים יכול לתרום להצלחה של העסק. לפני שמתחילים במתיחת פנים למשרד, חשוב מאד לראות איזה תחושה העובדים מקבלים בעת ההגעה למשרד. משרד מעוצב מהווה יתרון עבור העובדים ומייצר תחושה של שייכות בקרב העובדים. כמו כן, משרד מעוצב עשוי להגדיל את כמות העבודה של העובדים.