פלג ריהוט משרדי

פינות המתנהמציג 1 עד 28 מתוך 28 (1 עמודים)

פינות ישיבה: השקעה בעיצוב המשרד
המשרד מספק ללקוחות את הרושם הראשוני אודות בעליו של העסק. כידוע, רושם ראשוני קשה מאד לשנות. לכן, בעלי משרדים רבים משקיעים רבות בעיצוב המשרד. עיצוב משרד היא משימה מורכבת, מאחר והיא דורשת בניית תדמית רצינית מחד ויוקרה מאידך. לכן, חשוב להקדיש מחשבה לבחירת פינות ישיבה אשר מתאימות לאווירה במשרד, בעלות מראה סולידי המשדר יוקרה.
מעצבי פנים עוסקים במציאת פריטי ריהוט משרדי מתאימים למשרד. ברוב המקרים הם יבחרו פינות ישיבה בשילוב צבעים כהים למשל, שחור או אפור. כמו כן, בבחירת פינות ישיבה חשוב להקפיד על התאמה לחלל החדר, שכן פינות ישיבה הממוקמות בחלל קטן יוצרות תחושה של צפיפות.
חשוב להקפיד על בחירת ריפוד שישדר יוקרה, לכן כדאי לבחור בד מתאים. בנוסף, חשוב לבחור בד שיהיה קל לנקותו ללא מאמץ, הרי לא הייתם מעוניינים שהלקוחות שלכם יראו כתמים מפוזרים על הכיסאות.

כרטיס הביקור של המשרד
מערכות ישיבה הן כרטיס הביקור של המשרד ומעידות על איכות העסק. ברוב המקרים הן ממוקמות בכניסה למשרד, כאשר האורחים רואים אותן, הרי הן נועדו למטרות אירוח לקוחות חשובים. בשונה מרכישת מערכות לבית, רכישת מערכת ישיבה למשרד אינה משימה פשוטה, היות והיא צריכה למלא פונקציות שונות. האחת - נוחות ואילו השנייה - איכות. 
בחירת מערכות ישיבה לא מתבססת אך ורק על מראה חיצוני, אלא גם הנוחות. הן צריכות להיות נוחות וזמינות. מערכת ישיבה משמשת, הן לקוחות של המשרד והן לקוחות פוטנציאלים. לכן, חשוב לגרום לאורחים להרגיש בנוח.

כורסאות המתנה: מזמינות או מבריחות
פינת ההמתנה במשרד היא המקום בו המנהלים נפגשים בפעם הראשונה עם הלקוחות. כידוע, רושם ראשוני אינו ניתן לתיקון ברוב המקרים, לכן חשוב להשקיע בעיצוב פינת ההמתנה. לקוחות המגיעים למשרד מקדישים לא מעט זמן להתבוננות בפינת ההמתנה. לעיצוב חלל ההמתנה חשיבות מכרעת בקרב לקוחות רבים. פינות המתנה במשרדים צריכות להיות מזמינות עבור הלקוחות בכדי שירגישו בנוח. 
לעיתים לקוחות נאלצים להמתין לא מעט זמן בחדר ההמתנה בישיבה על כורסאות המתנה. לפיכך, חשוב לרכוש כורסאות נוחות, על מנת לגרום ללקוחות לא לעזוב את המקום כתוצאה מישיבה לא נוחה. כורסאות המתנה מהוות עבור הלקוחות מקום אינטימי בו הם פוגשים ספל אספרסו לצד מגזינים שונים וכרטיסי ביקור. 

רושם ראשוני טוב
לקוחות נתקלים בהן בעת הכניסה למשרד, האם הן מזמינות או מבריחות את הלקוחות? כורסאות המתנה איכותיות יאפשרו ללקוחות ליהנות מהישיבה ולהרגיש שהם רצויים במשרד. קיימת חשיבות רבה בבחירת כורסאות שיהפכו את הישיבה לנוחה ומזמינה. בעת תכנון חדר המתנה חשוב להביא בחשבון את הנתונים של החדר, הרי פריטי ריהוט משרדי גדולים לא יתאימו למשרד קטן וההפך. 
בנוסף, קיימת חשיבות מכרעת ברכישת כורסאות אשר תואמות את הקו העיצובי של החלל. ניתן לרכוש כורסאות מסוג זה בצבעים וסגנונות שונים בהתאם לצרכים של הלקוחות. על מנת לאפשר לכורסאות לשרת את הלקוחות לאורך זמן, מומלץ לרכוש כורסאות העשויות בד עור, בגלל הנוחות וקלות ניקיונן. אנו בחברת פלג ריהוט משרדי מספקים כורסאות המתנה במגוון דגמים וסגנונות.