פלג ריהוט משרדי

כסאות סטודנטמציג 1 עד 6 מתוך 6 (1 עמודים)

כסאות סטודנטים למעבדה: אפשרות לנוע ממקום למקום
כסאות מעבדה הם כסאות שיכולים לנוע ממקום למקום באמצעות גלגלים. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של כסאות מעבדה למשל, כסאות מעבדה עם מושב, לחלקם רק מושב בלי משענת. כסאות מעבדה הם כסאות מבוקשים בקרב עובדים רבים, היות והם מאפשרים לנוע ממקום למקום ללא צורך לקום. 
כסאות מעבדה כשמם כן הם כסאות המשמשים לישיבה במעבדות שונות כגון: מעבדות לתיקון טלפונים ומעבדות לניסוייים. מבין סוגי הכסאות השונים כסאות מעבדה הם כסאות יעילים במיוחד.

כסא ארגונומי: התאמה לפי היושבים
כסא ארגונומי הוא כסא המתוכנן להתכוונן לצורת ישיבה נוחה למספר אנשים. כסא ארגונומי הוא כסא המותאם לאנשים היושבים עליו. כיום כאשר אנשים יושבים במשך שעות רבות, כאשר הם אוכלים את ארוחת הבוקר, כאשר הם נוסעים לעבודה, כאשר הם נמצאים בחדרי ישיבות במשרדים. 
סגנון החיים המהיר יכול לגרום ללא מעט בעיות רפואיות. בחירת כסא ארגונומי הינה משמעותית למניעת בעיות רפואיות לאנשים שמבלים את רוב זמנם בישיבה. בניגוד לבחירת כסא מנהלים בחירת כסא ארגונומי טוב יש להתייחס לממדי הגוף של היושב על הכסא, כדי שלא יגרם לחץ באזורים שונים בגוף. בנוסף, יש להתחשב בגובה של המשתמש בכיסא, היות וגובה המושב צריך להיות כרבע מגובה הגוף.

בחירת כסאות: המרכיב המשפיע על נוחות עבודה
בבחירת ריהוט משרדי חשוב לבחור ריהוט משרדי המשפיע על נוחות העבודה. כסאות למשרד מהווים משענת ותמיכה למשתמשים בהם. התאמת כסא משרדי לעובדים במשרד צריכה להתבצע בהתאם לצרכים של העובדים.