פלג ריהוט משרדי

כסאות מנהליםמציג 1 עד 29 מתוך 29 (1 עמודים)

החשיבות של כסאות מנהלים
בדומה לפריטים אחרים במשרד, גם כסאות מנהלים הם בעלי חשיבות רבה. מנהלים לא צריכים לשבת על כסא לא יציב או קרוע. ישיבה על כסא קרוע או לא יציב עשויה לצייר את המנהל בעיני הלקוחות כאדם בעל פשרות. מנהל טוב לא צריך להסתפק בבינוניות. כסא מנהלים שאינו נבחר בקפידה משפיע על קהל הלקוחות ועל צוות העובדים. כאשר אנשים יושבים על כסאות מנהלים לא מכובדים, אנשים עשויים לא לכבד אותם. 

בחירת כיסא מנהל
בחירת כסא מנהל מצריכה מהמנהלים לערוך רשימה שתאפשר להם לבחור את הכסא הטוב ביותר. בעת בחירת כיסא מנהלים חשוב מאד לשמור על הגב, כדי שיהיה ניתן להתרווח על הכסאות. בנוסף, כדאי לא להסתפק בתנוחה אחת של הכסא, לעיתים יהיה צורך להגביה או להנמיך את הכסא למטרות שונות. חשוב שתהיה לכסא האופציה לכוונון.

ההיבט הבריאותי
הפרמטר המרכזי לפיו אנשים בוחרים כסאות למנהלים הוא הנוחות. אולם למראה הכסא יש חשיבות, אבל כאשר יושבים על הכסא לאורך שעות רבות יש לוודא כי הישיבה נוחה ואיננה גורמת לבעיות גב. בחירת כסאות מנהלים צריכה להתבסס על נוחות, ולכן יש לוודא כי הכסא תומך בחוליות הצוואר. כסא שאינו תומך בגב עשוי לגרום לבעיות גב שאף מנהל אינו מעוניין בהם. בחירה נכונה של כיסאות מנהלים תבטיח שמירה על הבריאות.