פלג ריהוט משרדי

שולחנות ישיבותמציג 1 עד 19 מתוך 19 (1 עמודים)

שולחן ישיבות: שילוב של פונקציונאליות ונוחות
בדרך כלל ההחלטות החשובות ביותר של חברה מתקבלות בחדר ישיבות, שבו מתכנסים בכירי החברה ועובדיה, לפעמים במשך שעות ארוכות. עיצוב חדר ישיבות נוח ופונקציונאלי חשוב עבור החברה. עיצוב הכולל שולחן חדר ישיבות גדול ומרווח, שמאפשר לאנשים לשוחח זה עם זה הוא משימה חשובה שיש להשקיע בה מחשבה רבה. 
רכישת ריהוט לחדרי ישיבות צריכה להביא לידי ביטוי את הצרכים של העובדים בחברה. רכישת שולחן מסוג זה משרתת את האנשים בעלי הדעה במשרד המגיעים אל חדר הישיבות במטרה להציג תוכניות עבודה שונות.

מרשים את לקוחות החברה
לרוב ריהוט חדרי ישיבות כולל שולחן וכסאות. מדובר בחדר מרכזי במשרד, לכן בעלי משרדים רבים משקיעים מחשבה בבחירת הריהוט. ריהוט משרדי מסוג זה הינו בעל תפקיד מרכזי, שכן אורחים רבים מבחינים בו בכניסה למשרד. חדרים מרוהטים מעניקים מקום להתרשמות של לקוחות החברה, היות והם מרוהטים בצורה שונה משאר המשרד.

יופי ונוחות במשרד
בבחירת שולחן ישיבות יש להתייחס לפרמטר של נוחות, מראה, פונקציונאליות. בין אם העובדים עושים שימוש בקלסר או מחשב נייד, שולחן מסוג זה חייב לאפשר להם עבודה נוחה. שולחן בעל מראה גדול עשוי להרשים לקוחות רבים, אך אם הגודל שלו לא מתאים לגודלו של המשרד עשויה להיווצר בעיה, שכן יהיה קשה לנהל ישיבות עבודה לצד שולחן גדול (זהו שיקול המתאים גם לתחום שולחנות מנהלים).
ריהוט אידיאלי יהיה גם פונקציונאלי וגם יוסיף יופי למשרד. שולחן ישיבות איכותי הינו פריט ריהוט מבוקש בקרב בעלי משרדים רבים המעוניינים להעניק מראה יפה למשרד שלהם.